Wpis

27. 07. 2011, Magdalena

Ważne spotkanie

W niedzielę spotkałyśmy się z Aśką i Pauliną żeby porozmawiać o naszej nowej książce. Tak! Planowałyśmy to od dawna. Chciałyśmy spędzić razem kilka godzin, żeby naprawdę wczuć się w temat. Aśka przygotowała pyszną tartę z serem pleśniowym, a ja upiekłam brownie z orzechami pecan. Zaczęło się oczywiście od ploteczek, ale szybko przeszłyśmy do sedna. Okazało się, że mamy to samo w głowach i pomysł szybko się skrystalizował. Teraz tylko trzeba to napisać, poukładać, zrobić zdjęcia, zaprojektować, zgromadzić kasę na druk i wydać. Ale to wszystko pikuś. Najważniejsze, że robimy coś razem! Jestem szczęśliwa.

Komentarze

Twój komentarz

Praktyczna piękna unikalna torba nie tylko na zakupy

Książka „Klapsa czy konferencja?”

Klapsa czy konferencja?

Nasza książka jest zupełnie inna niż wszystkie. Oprócz wielu wypróbowanych przepisów i wyjątkowego designu, dwóch kolorów okładki, ma ciekawą formę pamiętnika.

Każdy rozdział zaczyna sie od zabawnej historyjki z życia głownej bohaterki, która to urządza parapetówkę, leczy kaca, zaprasza rodziców na obiad i tak dalej. Opowieści te łączą sie z różnymi daniami, które to serwuje sobie i swoim najbliższym ta urocza osoba.

Co my tu z zresztą będziemy o tym opowiadać, to trzeba przeczytać!

Na zachęte obejrzyjcie sobie z bliska kilka stron.

Pokaż fragment książki

Kontakt