Wpis

23. 03. 2010, Paulina

A ja narzekam…

Na moim ulubionym kulinarnym blogu czytam sobie o tym co nam jest naprawdę potrzebne w kuchni . Zgadzam się w 100% – moja kuchnia jest malutka i tez muszę wyciągać patelnie z piekarnika jak chce cos upiec! Owszem narzekam czasem, ale mam wszystko co mi potrzeba i ostatnio w 1 1/2 h upieklam 25 muffinek, dwa rodzaje, na sniadanie z okazji pierwszego dnia wiosny na Chłodnej.
Mozna. Trzeba tylko chcieć.

Komentarze

  • Natalia napisał(a) 24. 03. 2010 o 17:55:

    A możnaby nam podać przepis na te muffinki? :)

  • malgwes napisał(a) 03. 04. 2010 o 12:40:

    jest jakas prawidlowosc w tym, ze jak kto ma wypas kuchnie, to nie gotuje. oczywiscie nie jest to prawidlowosc stuprocentowa (np. magdalena zaraz sie tu oburzy byc moze. choc daleko jej do bulthaupa – bez urazy, to komplement. o reszcie nie wiem:). zaobserwowalam pewna dziadowskosc (pozytywnie tego uzywam) dizajnu kuchni osob intensywnie pichcacych. co moze jest kolejnym ciekawym tematem na nienapisany fotoreportaz. chociaz w sumie napisalam o tym opus magnum do architektury o wnetrzach. wroce do tego. wystepowala tam kuchnia Juan-Antonia (Vicky Christina), ktory co prawda pichcil tylko kawe, ale on sam jest juz DISHY, wiec moze. wroce do tego (ale nie wracajac)

Twój komentarz

Praktyczna piękna unikalna torba nie tylko na zakupy

Książka „Klapsa czy konferencja?”

Klapsa czy konferencja?

Nasza książka jest zupełnie inna niż wszystkie. Oprócz wielu wypróbowanych przepisów i wyjątkowego designu, dwóch kolorów okładki, ma ciekawą formę pamiętnika.

Każdy rozdział zaczyna sie od zabawnej historyjki z życia głownej bohaterki, która to urządza parapetówkę, leczy kaca, zaprasza rodziców na obiad i tak dalej. Opowieści te łączą sie z różnymi daniami, które to serwuje sobie i swoim najbliższym ta urocza osoba.

Co my tu z zresztą będziemy o tym opowiadać, to trzeba przeczytać!

Na zachęte obejrzyjcie sobie z bliska kilka stron.

Pokaż fragment książki

Kontakt