Wpis

17. 09. 2010, Asia J.

Konkurs!!! Jestem miłością!

Zapraszamy was do udziału w konkursie!

Gutek Film wprowadza do naszych kin od 24.09 nowy film pt „Jestem miłością” o namiętności, miłości i kuchni, w związku z tym mamy dla was super konkurs :) Obejrzyjcie  zwiastun, idźcie do kina  i wyślijcie nam swój przepis na potrawę inspirowaną filmem. Pomyślcie jak przez jedzenie powiedzielibyście komuś o swoich skrywanych uczuciach? Zróbcie zdjęcia!!! Mamy nadzieję, że uwiedziona przez jedzenie Tilda Swinton, przystojny szef kuchni, wyrafinowane dania i włoski klimat będą dla was wystarczająco inspirujące.
3 najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone pakietem filmów, ufundowanym przez Gutek Film (Angel, Karmel, Once), a przepisy zostaną opublikowane na naszym blogu. Swoje propozycje konkursowe wysyłajcie na nasz adres mailowy: info@klapsaczykonferencja.pl, rozstrzygnięcie konkursu około 10.10.10!!! Zapraszamy!

Słowa–klucze:
, , ,

Twój komentarz

Praktyczna piękna unikalna torba nie tylko na zakupy

Książka „Klapsa czy konferencja?”

Klapsa czy konferencja?

Nasza książka jest zupełnie inna niż wszystkie. Oprócz wielu wypróbowanych przepisów i wyjątkowego designu, dwóch kolorów okładki, ma ciekawą formę pamiętnika.

Każdy rozdział zaczyna sie od zabawnej historyjki z życia głownej bohaterki, która to urządza parapetówkę, leczy kaca, zaprasza rodziców na obiad i tak dalej. Opowieści te łączą sie z różnymi daniami, które to serwuje sobie i swoim najbliższym ta urocza osoba.

Co my tu z zresztą będziemy o tym opowiadać, to trzeba przeczytać!

Na zachęte obejrzyjcie sobie z bliska kilka stron.

Pokaż fragment książki

Kontakt